Truhlářství Novák s.r.o. Rabštejnská Lhota

Schody

samonosné schodiště

Schody tvoří neodmyslitelnou součást našich domovů a jsou jejich dominantou. Proto je dobré svěřit jejich výrobu do rukou odborníků. Vyrábíme především celodřevěná schodiště v provedeních:

  • přímá schodiště
  • jednou a dvakrát lomená schodiště
  • točitá schodiště
  • vřetenová schodiště
  • obklady betonových schodnic a schodišťových stupňů

Vybraný typ schodiště je vždy kompromisem požadavků zákazníka a stavebně konstrukčních možností. Samozřejmostí je zaměření schodiště, zpracování jeho návrhu a cenové nabídky, vše zdarma.

Pro výrobu schodišť používáme především tvrdé dřeviny (buk, dub), které jsou svým charakterem nejvhodnější, lze však použít i další typy dřevin (smrk, modřín, borovice, jasan, atd.), případně jejich kombinace. Všechny typy schodišť lze ponechat v jejich přirozeném odstínu a povrchově upravit vysoce kvalitním PU lakem, nebo jejich odstín upravit mořidlem či přírodním olejem. Nově lze povrch schodiště upravit "drásáním".

Dřevo lze kombinovat i s dalšími materiály jako je nerez, sklo, kované prvky, čímž lze dosáhnout modernějšího a vysoce atraktivního vzhledu. Součástí schodů je i schodišťové zábradlí, které vyrábíme v celodřevěném provedení (hladké nebo soustružené prvky), v kombinaci dřevo s kovem nebo celokovová a kovaná zábradlí.

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou poptávku.

Galerie našich výrobků