Truhlářství Novák s.r.o.
Provozovna:
Rabštejnská Lhota 3
537 01 Chrudim
Tel: 777 668 258, 776 708 831
Úvod   |   Schody   |   Dveře   |   Nábytek   |   Okna   |   Tesařské práce   |   Kontakty   |   Fotogalerie   |   Akce

Schody

Schody tvoří neodmyslitelnou součást našich domovů a jsou jejich dominantou. Proto je dobré svěřit jejich výrobu do rukou odborníků. Vyrábíme především celodřevěná schodiště v provedeních:
  - přímá schodiště
  - jednou a dvakrát lomená schodiště
  - točitá schodiště
  - vřetenová schodiště
  - obklady betonových schodnic a schodišťových stupňů

Vybraný typ schodiště je vždy kompromisem požadavků zákazníka a stavebně konstrukčních možností. Samozřejmostí je zaměření schodiště, zpracování jeho návrhu a cenové nabídky, vše zdarma.

Pro výrobu schodišť používáme především tvrdé dřeviny (buk, dub), které jsou svým charakterem nejvhodnější, lze však použít i další typy dřevin (smrk, modřín, borovice, jasan, atd.), případně jejich kombinace. Všechny typy schodišť lze ponechat v jejich přirozeném odstínu a povrchově upravit vysoce kvalitním PU lakem, nebo jejich odstín upravit mořidlem či přírodním olejem. Nově lze povrch schodiště upravit "drásáním".
Dřevo lze kombinovat i s dalšími materiály jako je nerez, sklo, kované prvky, čímž lze dosáhnout modernějšího a vysoce atraktivního vzhledu. Součástí schodů je i schodišťové zábradlí, které vyrábíme v celodřevěném provedení (hladké nebo soustružené prvky), v kombinaci dřevo s  kovem nebo celokovová a kovaná zábradlí.

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou poptávku.Zašlete nám poptávku:

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář, popište své představy, pokud možno uveďte rozměry schodiště a místa, kde mají být instalované a zašlete nám poptávku. My Vám rádi co nejdříve odpovíme nebo Vás budeme kontaktovat pro upřesnění.
Vaše jméno nebo název firmy: *
Adresa nebo místo instalace: *
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *
Proč jsou tyto údaje označené jako povinné?
Prosíme Vás o sdělení těchto údajů, protože jsou důležité pro zpracování prvotní nabídky. Uvedení adresy instalace pomůže s kalkulací ceny dopravy, kontaktní telefon pro rychlé řešení nejasností a dalších dotazů, email pro zaslání nabídky a další komunikaci. Děkujeme
 


Nyní prosím uveďte základní informace o schodech pro orientační kalkulaci:
Směr točení schodů:
Přímé Levotočivé PravotočivéTvar otvoru stropu:
Čtyřhran Tvar L Kruhový Nepravidelný
Toto jsou běžně užívané tvary. Do tohoto políčka uveďte orientační rozměry otvoru (pro kalkulaci). Přesné rozměry si zaměříme.

Šírka stropního otvoru:    cm

Délka stropního otvoru:    cm

Výška schodiště:    cm (měřeno od podlahy k podlaze patra)Tvar schodiště:
Přímé Zalomené bez podesty Zalomené s podestou
 
Kruhové 2x zalomené bez podesty 2x zalomené s podestou


Podstupnice:        ANO      NE

Podstupnice uzavírá prostor mezi jednotlivými stupni schodiště.Další upřesnění: